ELIŠKA SLAVÍKOVÁ

Radka je velice zkušený trenér, cvičení na jejích skupinových i individuálních lekcích vychází z přirozeného pohybu, takže mě kromě namožených svalů nic jiného nebolí :-)
Masáže u Rádi naopak trošku bolí, většinou nejsou relaxační, ale pomáhají! Po úvodní konzultaci jsme zjistily příčinu mých problémů a vhodnou kombinací masáží a cvičení se můj stav posupně zlepšuje. Z výživového poradenství jsem měla nejprve trochu obavy, jak budu všechno zvládat, ale Radka mi připravila jídelníček z potravin, které mám ráda, poradila mi, kde nakupovat a dokonale splnila i mou prosbu - "aby to bylo jednoduchý a rychlý" :-) Postupem času jsem se naučila vařit bez jakéhokoliv vážení nebo počítání, protože u Radky nedostanete "pouze" jídelníček, ale globální informace o tom, jak naše tělo funguje, o výživě, potravinách a ono to pak jde téměř samo :-) Spolupráci s Ráďou mohu jen doporučit!

BLANKA HEINOVÁ

Jsem žena 50+ , mám dlouhodobě sedavé zaměstnání, a i když jsem nepořádala zájezdy do cukrárny ani noční výšlapy do ledničky, kila šla postupně nahoru.

U Radky jsem nejprve začala cvičit. Díky pravidelnému cvičení sice výkonnost a svaly rostly , ale váha moc dolů nechtěla. Tady Radka pomohla podruhé a sestavila mi na míru jídelníček a prošla se mnou individuálně důležité věci ohledně stravování . Pár stravovacích plánů jsem už dřív zkoušela, ale Radka byla první, kdo se mě při sestavení jídelníčku ptal i na jiné, zdánlivě nepodstatné věci, jako je například míra stresu v práci, kvalita spánku apod. Jídelníček je sestavený z potravin, které jsou běžně k dostání. Ze začátku jsem ho držela poctivě a vážila doporučené potraviny, později už jsem zapojila domácí zdroje a improvizovala. Přestože jsem i dřív jedla pravidelně, můj první dojem byl, že to všechno nemůžu sníst, a že když se takhle nacpávám, nemůžu přece zhubnout. Taky jsem měla doma poměrně vysokou "rozvařenost", ale i to si časem sedlo. A hlavně 10 kilo šlo během asi 3 měsíců dolů! A i v partiích, o kterých jsem si myslela, že už nikdy zhubnout nemůžu.

Nejsem dietářka - to, že od teďka už si toto a tamto nesmím vzít, bych nevydržela a hlavně nedodržela. Samozřejmě že i teď sem tam zhřeším, ale aspoň vím, co by mělo každé jídlo obsahovat a že když se někdy rozšoupnu, musím se jindy omezit. A když je zle, vždycky se pokorně vrátím právě k tomu prvnímu jídelníčku od Radky, i když mě za tu dobu udělala i další variace stravovacího plánu. Svou váhu si už 1,5 roku držím cca stejnou a cvičit chodím k Radce dál. Ten pocit, že jsem to dokázala, že zvládám a že mám dobrou kondici, je k nezaplacení. Takže Radku můžu jenom doporučit, ať je Vám kolik chce let, ať máte kila navíc, kterých se sama neumíte zbavit, anebo si "jenom" potřebujete zlepšit kondici. Ona to má prostě v krvi :).

JANA MRKOSOVÁ

Na lekce k Rádi chodím už rok, cvičení jsou velmi fajn vždy si tam perfektně odpočinu, i když je to pro mě leckdy náročné a cvičení se mi stává výzvou což mě baví. Radku doporučuji všem co si chcou zlepšit postavu ale i nabít správnou energií, která sálá jak z Rádi tak i z pocitu, že děláte pro sebe něco dobrého.

BLANKA DUFKOVÁ

Cvičení s Ráďou je fajn, není jen zaplať dělej jak umíš. Máte pocit, že jí na Vás záleží a dokáže poradit skoro se vším. Z vlastní zkušenosti vím, že to není jen pocit.

HANA HÁJKOVÁ

Radka mi pomohla od velké bolesti hlavy a zad způsobenou přetížením šíjových svalů. Bolest rychle ustoupila díky masážím a naučila mě, jak správně držet tělo. Dostala jsem i spoustu cenných rad, jak si záda šetřit a na co si dát pozor, abych záda znovu nepřetížila.

LENKA MICHUTOVÁ

Chtěla bych se s vámi podělit o své zkušenosti s výživovým poradenstvím a cvičením u Radky. První impuls byl, že jsem se cítila unavená a další, že jsem se nemohla vejít do šatů. Držela jsem nějaké diety a snažila se i cvičit, ale výsledek žádný. Rozhodla jsem se, že s tím musím něco udělat, ale sama to asi nezvládnu. Proto jsem navštívila Radku. Změřila mě na InBody a bylo to jasné, změnit jídelníček a začít se více hýbat. Dostala jsem přehled jak se správně stravovat. Když jsem začala správně jíst a cvičit, hubnutí přišlo samo. Po 14 dnech jsem šla na kontrolní měření a zhubla jsem 3kg, začal se hlavně ztrácet vnitřní tuk. Když to na vás začne vidět i okolí a chválí vás, tak to opravdu zvedne sebevědomí. Celkově jsem zhubla 11kg. Jsem ráda, že jsem dokázala změnit stravování a chodím pravidelně cvičit. Přístup Radky je profesionální jak ve stavbě jídelníčku, tak při cvičení. Všem doporučuji, pomohlo mi to k vysněné postavě a věřte volné kalhoty a plošší břicho, stojí opravdu za to.

ANNA STEJSKALOVÁ

Cvičení nikdy nebylo nějaká moje oblíbená činnost, ale kamarádka mě přemluvila, abych s ní jednou šla. Pak už to bylo po druhé, po páté... teď už je to vlastně rok co mě cvičení s Ráďou tak moc chytlo, že chodím pravidelně a je to skvělý! Cvičení je vždycky dobře promyšlené a opravdu baví i když je to dřina. Od doby co chodím pravidelně se cítím vážně skvěle a hlavně takovou postavu jsem snad nikdy neměla. Díky pravidelnému cvičení mě nebolí záda, musela jsem si koupit menší velikost oblečení a hlavně obdiv od mého přítele je jednoznačně příjemná odměna. Takže kudy chodím, tak tréninky s Ráďou jedině doporučuji a chválím! Díky

VERONIKA REŽNÁ

Příjemný místo, skvělá trenérka. 👍 Ráďa má každou lekci dobře promyšlenou a každýmu se snaží věnovat na maximum. Určo doporučuji všem, kteří se chtějí po práci trochu protáhnout a odreagovat. 😊

ANDREA PAJL

Toto cvičení,mohu jen a jen doporučit. Krásně se mi po něm zpevnily svaly a hlavně se cítím líp. Radka je človíček na správném místě, dělá svoji práci s láskou a je to vidět. Takže pokud vaháte tak neváhejte a přijďte mezi nás. Tohle cvičení Vás chytne za srdce a tělo Vám poděkuje .🙂

LUCIE ŠORFOVÁ

Všem, co mají rádi pohyb, jednoznačně doporučuji. Čtyř týdenní Bikiny Body bylo skvělé. Radka je vážně perfektní a pomohla nám to zvládnout. Cvičení bylo samozřejmě náročné, ale myslím, že jsme si všechny užily každou lekci a navíc jsou vidět výsledky. Jednoznačně nejlepší cvičení a výživové poradenství, na kterém jsem ve Žďáře byla! :-)


NAPIŠTE NÁM JAK JSTE BYLI SPOKOJENI S NAŠIMI SLUŽBAMI