Už od dětsví jsem se věnovala sportu, který je úzce spjatý s výživou. Ve sportovním prostředí jsem se pohybovala více než 15 let jako aktivní sportovec. Mým snem bylo se sportem živit, v mládí jsem prošla reprezentačními výběry, poté tři roky hrála nejvyšší soutěž v ČR než mě potkalo zranění, kvůli kterému jsem musela ukončit sport na vrcholové úrovni.

Právě proto, že mě zranění připravilo o vrcholové sportování, rozhodla jsem se nastoupit na Fakultu sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně na obor Regenerace a výživa ve sportu. Prvním cílem bylo věnovat se aktivní regeneraci a rehabilitaci sportovců. V průběhu studia jsem však zjistila, že nejenom kompenzační cvičení, ale i výživa může výrazně ovlivnit sportovní výkon a také následnou regeneraci a tím předcházet zranění. 

Během studia jsem navštěvovala odborné přednášky, semináře a praxe, díky kterým jsem se začala více zajímat i o výživu pro nesportující populaci. 

Během studia jsem navštěvovala odborné přednášky, semináře a praxe, díky kterým jsem se začala více zajímat i o výživu pro nesportující populaci. Po ukončení bakalářského studia jsem absolovala následující kurzy:


Poradce pro výživu

✔️Výživa těhotných a kojících žen
✔️Výživa dětí
✔️Síla, mobilita, stabilita
✔️Kineziotaping
✔️Rekvalifikační masérský kurz
✔️Baňkování
✔️ Poradce pro výživu